درباره ما

شیپورک چی ارائه میکند؟

در جوامع امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی و همه گیر شدن آن،افراد برای تبلیغات دیگر از روش های قدیمی استفاده نمیکنند زیرا روش های قدیمی هم وقت گیر است و همچنین جامعه ی کوچکی را دربر میگیرد بنابراین کاربران به دنبال راه های بهتر و به دنبال صرفه جویی در وقت و هزینه هستند. تیم برنامه نویسی شیپورک با استفاده از روش های نوین تبلیغات را به صورت گسترده و به صورت حرفه ای و فوق حرفه ای نرم افزارهایی با امنیت بالا را جهت راحتی کاربران برای تبلیغات در فضاهای مجازی و اینترنت فراهم کرده اند. هم چنین پشتیبانی ۲۴ ساعته شیپورک درحال ارائه خدمات به کاربران است که شامل ارسال سریع نرم افزار و رفع مشکلات کاربران و ضمانت بهترین قیمت.

مختصری از مجموعه شیپورک

شیپورک نماد ثبت شده و رسمی است و دارای درگاه پرداخت اختصاصی است کاملا در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و از مراجع ذی صلاح پیروی می کند.
تیم مدیریتی و سازنده آن متشکل از بریخ اعضای آریووب رسانه فناوری و انجمن علمی تخصصی حرفه ای ها و تلگرام پی است. این تیم نرم افزارهای تبلیغات و بازرگانی متنوعی برای تمام اقشار جامعه و هر رده سنی گردآوری کرده اند تا برای کاربران خود تجربه لذت بخش یک خرید اینترنتی را تداعی کنند.

تاریخچه و شکل گیری شیپورک

فکر اولیه راه اندازی فروشگاه اینترنتی شیپورک به سال ۹۴ برمیگردد ولی به دلیل اماده نبودن زیرساخت های لازم در بهار ۹۵ شروع به کار کرد. از مهمترین نقاط قوت این مجموعه درکنار هم قرار گرفتن تیم فنی و تخصصی در حوزه برنامه نویسی و مارکتینگ بود. استراتژی تیم شیپورک از همان ابتدا، خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها بود. آنها موفقیت خود را صرفا در گرو رضایت مشتریان خود می دانستند، زیرا آگاه بودند در دنیای کنونی و گسترش شبکه های اجتماعی، رضایت مشتریان تنها برگ برنده آنها خواهد بود.

دیدگاه وب سایت ProBag.ir در باره شیپورک

.

.

.

.

دیدگاه وب سایت ShomarePlus.ir درباره شیپورک

.

.

.

.

دیدگاه خانم …….. درباره شیپورک

.

.

.

.

دیدگاه جناب آقای …. درباره شیپورک

.

.

.

.

برخی از خصوصیات مجموعه شیپورک

مهم ترین اصل مجموعه شیپورک که مدیران ان تاکید فروانی بر روی ان دارند رضایت مشتریان است بنابراین برای رفاه حال مشتریان شیپورک دارای پشتیبانان باتجربه که به صورت ۲۴ ساعته برای رفع مشکلات کاربران اماده خدمات رسانی هستند.

محصولات و خدماتی عاری از هر گونه نقص و بدافزار ، طراحی شده توسط مجرب ترین کادر تخصصی در اختیار مشتریان قرار داده میشود ، کلیه بروزرسانی ها به صورت رایگان برای مشتری ارسال میگردد و مشتری تا زمان تسلط به برنامه ها پشتیبانی دائم و کاملی دریافت می نماید.

بلافاصله بعد از ثبت سفارش و خرید محصول موارد امنیتی آن توسط پشتیبانان بررسی شده و محصول در دسترس کاربران قرار میگیرد. لایسنس ها به صورت آنی ایجاد شده و ثبت میگردند ، فعالسازی برنامه بین ۱ تا ۴ ساعت از زمان خرید ممکن از به طول بینجامد.

استراتژی تیم شیپورک از همان ابتدا، خلق بیشترین
مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها بود. آنها موفقیت خود را صرفا در گرو رضایت مشتریان خود می دانستند.

مجموعه شیپورک همیشه سعی داشته تا بهترین امکانات و خدمات را ارائه دهد و در توسعه و طراحی سیستم های تبلیغاتی و بازرگانی پیشرو است. کلیه برنامه ها و خدمات منظم و دانش محور طراحی و توسعه یافته و سپس به تولید انبوه و تجاری سازی میرسند.

مجموعه شیپورک در تولید دانش و تخصص بسیار فعال می باشد.