سبد خرید

شرایط و ضوابط

شرایط و ضوابط

مقررات کلی :

 • تمامی خریدارن موظفند در زمان خرید نرم افزار کلیه اطلاعات مربوط به خود (نام.نام خانوادگی.کدملی.تلفن…) را به صورت صحیح وارد نمایند در غیر اینصورت کلیه مسئولیت ها و عواقب متوجه خودشان می باشد.
 • کلیه مشتریان با خرید خود کلیه این قوانین را تایید کرده و قبول کرده اند(افزوده شده در ۲۳ شهریور ماه ۱۳۹۵)
 • تمامی افراد موظفند پس از خرید و پرداخت تام هزینه کد پیگیری را دریافت نموده و برای دریافت برنامه مورد نظر آن را وارد نمایند.
 • افراد موظفند برای پیگیری ها و پشتیبانی های بعدی کد پیگیری پرداخت را حفظ نمایند.
 • در صورت خرید و یا واریز وجه به صورت اشتباهی یا در صورت درخواست عودت وجه تا قبل از ۲۴ ساعت و توافق مجموعه با آن ، پنج درصد از هزینه واریز شده کسر و مابقی به حساب مشتری عودت داده خواهد شد لذا حتما قبل از خرید دقت کافی را مبذول داشته و کلیه سوالات خود را از طریق تیکت یا تماس بپرسید.(به روز شده در ۲۱ اسفند ماه ۱۳۹۵)
 • مجموعه هیچ گونه مسئولیتی در برابر منفعت و نحوه استفاده از برنامه ها و کلاه برداری های شیادان یا افراد ثالث ندارد. خرید برنامه های مجموعه از خارج از سایت رسمی های فایو به آدرس HiFiveAds.com کاملا بی ارتباط با مجموعه بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه مجموعه نمی باشد و کلیه عواقب آن متوجه خود خریداری است که بی تفاوت به اطلاعیه های شرکت و بدون دقت اقدام به خرید برنامه ها از دیگر سایت ها نموده است.
 • هیچ گونه خدمات و پشتیبانی در فضاهای مجازی تلگرام و غیره ارائه نمی گردد و تنها راه پشتیبانی رسمی و فروش از طریق وب سایت می باشد. تلفن تماس مجموعه صرفا جهت اطلاعات بیشتر و بررسی سوالات خود تعبیه شده است و هیچگونه جنبه رسمی و قابل استنادی نمی باشد لذا در صورت بروز مشکل هیچ گونه پیامک و یا صحبتی از جانب و یا به شماره های فروش سایت رسمی های فایو مورد استناد نمی باشد. فقط و فقط تیکت مورد استناد و رسمی می باشد لذا پیشنهاد میگردد جهت تعامل رسمی با مجموعه حتما تیکت ارسال کنید.
 • فروش محصولات خارج از وب سایت رسمی های فایو مورد تایید مجموعه نمی باشد و هیچ گونه پشتیبانی و خدماتی به آنها تعلق نخواهد گرفت.
 • کلیه خدمات پس از فروش و پشتیبانی حداکثر تا ۳ ماه پس از خرید هر برنامه به مشتری ارائه می گردد و پس از آن مجموعه هیچگونه مسئولیتی در قبال پاسخ و ارائه خدمات پس از فروش ندارد! همچنین خدمات هیچگونه پشتیبانی ندارند! (افزوده شده در ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۶)
 • امکان تعویق در تحویل برنامه و خطوط به مدت ۱تا ۲۴ ساعت می باشد. در شرایط فورس ماژور حداکثر زمان تحویل خطوط به ۷۲ تا ۱۶۸ ساعت تغییر میکند که مشتری می تواند به صورت رسمی از طرق تیکت انصراف خود را اعلام کرده و عودت وجه فقط و فقط در صورت اعلام انصراف کاربر و تا قبل از تحویل این موارد امکان پذیر است! (به روز شده در ۲۳ شهریور ماه ۱۳۹۵)
 • درصورت صلاح دید مجموعه میتواند این قوانین را هر زمان که بخواهد تغییر داده و سپس در وب سایت رسمی های فایو اعلام نموده و کلیه افراد موظفند آن را بپذیرند.در صورت عدم آگاهی فرد بدین معنا می باشد که او کلیه قوانین جدید را پذیرفته است و هر گونه مسئولیت یا بروز مشکل در صورت بی توجهی بر عهده خود فرد می باشد.
 • تمامی برنامه ها و خطوط حقیقی و مجازی قبل از تحویل به خریدار تحت بررسی و تست قرار گرفته سپس تحویل داده می شوند و هیچگونه ضمانت بعد از تحویل ندارند ، همچنین هیچ عذر و بهانه ای مورد قبول نمیباشد.
 • مجموعه های فایو هیچ گونه نماینده یا فروشنده ای که خارج از وب سایت اقدام به دریافت وجه نقد کند ندارد! هیچ گونه کارت به کارت و حساب به حساب انجام نمی شود و پرداخت های صحیح و رسمی فقط و فقط از طریق درگاه پرداخت وب سایت امکان پذیر است!
 • در برنامه های ارسال تبلیغاتی چنانچه کاربری مغایر با قوانین جمهوری اسلامی از این برنامه ها استفاده کند ، در صورت اعلام مراجع ذی صلاح و انتظامی کلیه لایسنس های فرد متخلف غیر فعال گردیده و مشخصات و اطلاعات شخصی وی در اختیار این مراجع قرار خواهد گرفت لذا کلیه قوانین ارسال پیام های پیامکی را در ارسال پیام های تبلیغاتی در فضای مجازی نیز رعایت فرمایید! (افزوده شده در ۲۳ شهریور ماه ۱۳۹۵)
 • استفاده از کلیه برنامه ها و خطوط کاملا بر عهده مشتری است و تیم طراحی و برنامه نویسی های فایو هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد ، لذا مشتری با مسئولیت خود این برنامه ها را خریداری کرده و استفاده مینماید (افزوده شده در ۲۳ شهریور ماه ۱۳۹۵)
 • شماره تماسی که در وب سایت قرار داده شده است برای تماس های ضروری است و بین ساعات ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر پاسخ داده میگردد ، گاهی ممکن است اپراتور مربوطه حضور نداشته و یا تلفن ها قطع باشند ، لذا کاربران موظف اند کلیه موارد را از طریق تیکت و به صورت رسمی دنبال کنند و از تلفن به صورت راه ارتباطی جانبی در صورت تمایل استفاده کنند! (افزوده شده در ۲۳ شهریور ماه ۱۳۹۵)
 • در صورت وجود نقص در برنامه و یا خطوط حقیقی و مجازی خریدار موظف است ۱ تا ۶ ساعت پس از دریافت آن نقص مورد نظر را به صورت رسمی (وب سایت) به مجموعه اطلاع دهد در غیر اینصورت و گذشت بیش از ۶ ساعت از تحویل برنامه یا خدمات یا محصولات مجموعه هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد و هیچگونه وجهی عودت داده نمی شود.
 • پس از خرید در صورتی که ۲۴ ساعت از تحویل برنامه ها گذشته باشد هیچ گونه مبلغی به حساب مشتری بازگشت داده نخواهد شد لذا قبل از خرید از مبلغ و قوانین مربوطه و برنامه مورد نظر خود اطمینان حاصل فرمایید.
 • تازمانی که برنامه تلگرام Telegram فعالیت دارد و سیاست های مربوطه را تغییر نداده است کلیه لایسنس ها همیشه فعال خواهند بود. اما در برابر تغییرات سیاست های این نرم افزار و دیگر نرم افزارهای فضای اجتماعی مجموعه هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نداشته ولی تیم فنی و تخصصی های فایو سعی در بهبود و به روز رسانی برنامه خواهند داشت اما موظف به آن نمیباشند.
 • اگرسوال و یا مشکلی در فعالیت برنامه ها ایجاد شد خریدار موظف است ابتدا مشکل مورد نظر را به صورت تیکت از طریق وب سایت و حساب کاربری خود اطلاع دهد و به مدت ۱ تا ۴۸ ساعت منتظر بررسی و پاسخ باشد.
 • استفاده از نام ها ، تصاویر و لوگو ها ، برنامه ها و برند ها کاملا غیرقانونی بوده و پیگرد قانونی دارد.
 • تنها راه ارتباطی مجموعه های فایو و مشتریان از طریق وب سایت به صورت تیکت می باشد.
 • کلیه مشکلات و عواقب پرداخت ها و خرید های خارج از وب سایت های فایو برعهده مشتری می باشد و وبسایت مجموعه هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت و کلیه مسئولیت در صورت خرید یا توجه به افراد ثالث و خارج از وب سایت برعهده خود فرد میباشد. تنها وب سایت رسمی ، وب سایت های فایو میباشد و دیگر وب سایت ها برای فروش یا پشتیبانی مستقیم معتبر نخواهد بود.
 • کلیه افرادی که به نام مجموعه فعالیت دارند فقط نقش تبلیغاتی دارند و فروش فقط  در وب سایت می باشد در غیر اینصورت افراد تحت پیگرد قانونی قرارخواهند گرفت. در صورت مواجه شدن با چنین مواردی در اسرع وقت اطلاع دهید. کلیه اطلاعیه های رسمی های فایو در کانال رسمی تلگرامی آن به آدرس https://t.me/HiFiveAds ارائه خواهد شد.
 • در صورت فروش غیر قانونی برنامه توسط شخص ثالث ، تخلف محسوب شده و متخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
 • برنامه ای که توسط فرد واسطه به فروش می رسد مورد تایید مجموعه نخواهد بود و هیچ گونه پشتیبانی و خدمات به این افراد و برنامه ها تعلق نخواهد گرفت. افراد میتوانند از فرد واسطه شکایت خود را اعلام کنند و این امر هیچ گونه ارتباطی با مجموعه نخواهد داشت.
 • کانال رسمی ، گروه رسمی و وب سایت رسمی های فایو به شرح زیر است دیگرموارد با این نام کلاهبردار بوده ودر صورت مواجه شدن با آن اطلاع دهید تا تحت پیگرد قانونی قرار بگیرند.

HiFiveAds.com
@HiFiveAds

https://HiFiveAds.com/group

 • هیچ گونه فروشی در خارج از وب سایت انجام نخواهد شد و در صورت خرید بدین صورت تمامی مسئولیت با خود مشتری می باشد.
 • مجموعه های فایو همکاری کامل با مراجع ذی صلاح خواهد داشت و تابع قوانین داخلی جمهوری اسلامی ایران میباشد لذا از کلیه مشتریان خواهشمندیم کلیه قوانین را رعایت بفرمایند تا تبلیغات سالم و مناسبی در فضای مجازی داشته باشند! (افزوده شده در ۲۳ شهریور ماه ۱۳۹۵)
 • مجموعه های فایو در جهت بهبود و توسعه محصولات داخلی برنامه هایی را تعبیه کرده است و حامی تولید ملی است و در این امر حامی تولید کنندگان و فروشندگان محصولات ملی است و تخفیفات بسیاری به این مراکز ارائه میدهد. (افزوده شده در ۲۳ شهریور ماه ۱۳۹۵)
 • به اشخاصی که موازین اخلاقی و اجتماعی را رعایت نکنند و بصورت توهین امیز یا خصمانه یا تهدید آمیز برخورد کنند هیچ گونه خدماتی ارائه نخواهد شد ولی لایسنس هیچ فردی غیرفعال نمیگردد و تنها خدمات پس از فروش فرد مورد نظر قطع خواهد شد.
 • افرادی که در فضای مجازی وب سایت ها علیه این مجموعه فعالیت و تلاش کنند توسط مجموعه بعنوان شیاد معرفی شده و تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
 • هرگونه نفوذ ، دست کاری ، تغییرو قفل شکنی برنامه ها غیر شرعی و غیر قانونی بوده و توسط مراجع ذی صلاح تحت پیگرد و مجازات و پرداخت غرامت قرار خواهد گرفت.
 • مجموعه های فایو هیچ گونه مسئولیتی در قبال نحوه و نوع استفاده از برنامه ها و خدمات خود توسط مشتریان ندارد.
 • مجموعه های فایو در هرزمانی که صلاح بداند هدایا و پکیج های تشویقی و تخفیفاتی به مشتریان خود ارائه میکند و هیچ گونه وظیفه یا مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.
 • نحوه پیگیری سفارش:
  تا ۸ ساعت فرصت بررسی و تایید یا عدم تایید دارید،در صورت عدم تایید توسط ما مجدد بررسی میگردد و چنانچه عدم تایید شما صحیح وارد باشد خط تعویض میگردد و در غیر این صورت یا بی پاسخ گذاشتن ما پس از ۸ ساعت ، ما اساس را بر تایید شما میگذاریم و پس از آن اعتراض و ادعایی وارد نیست و پاسخ داده نمیشود ، درضمن هیچ مبلغی بازگشت داده نمیشود ، لذا خواهشمندیم دقت کامل را مبذول فرمایید.
  ایجاد حساب کاربری در سایت:
  در صورت ایجاد یک حساب کاربری و همچنین با عضویت در کانال رسمی های فایو میتوانید از آخرین اطلاعیه ها و همچنین هدایا وپکیج های تخفیفاتی و تشویقی که به کاربران اهدا میشود،اطلاع پیدا کنید.

 

مشتری گرامی لطفاً قبل از خرید، تکمیل و ارسال فرم سفارش خرید، مطالب زیر را به دقت بخوانید.

 1. فروشنده متعّهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر بامجوز رسمی و قانونی ارائه نگردد.
 2. فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهید.
 3. فروشنده هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم سازگاری کالای خریداری شده با سخت افزار و نرم افزار سیستم شخص خریدار را ندارد.
 4. فروشنده مسئول آموزش و نحوه کار با کالای خریداری شده نمی باشد.
 5. فروشنده میتواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند.
 6. خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.
 7. خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش خرید و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا اعم از نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال نماید.
 8. در حال حاضر به کالا های عرضه شده در فروشگاه مالیات تعلق نمی گیرد تنها به خدمات پستی مالیات ارزش افزوده تعلق می گیرد که در فاکتور هنگام خرید مشخص می شود.
 9. قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش‌­فاکتور منظور گردیده است، معتبر می‌باشد.
 10. در این فروشگاه صرفاً لایسنس (کد فعال سازی نرم افزار) و  کدگیفت کارت عرضه می شود و هیچ بسته فیزیکی برای شما ارسال نمی گردد.
 11. کد محصول بلافاصله پس از خرید تحویل داده می شود.
 12. در صورت بروز مشکل در استفاده کد گیفت کارت از طریق تلگرام خط پشتیبانی در تماس باشید. ساعات تماس تلفنی در صفحه تماس با ما ذکر شده است.
 13. خواهشمند است در انتخاب کالا دقت فرمایید؛ کد تحویل داده شده تعویض ویا مرجوع نمی گردد.
 14. این فروشگاه هیچ آدرس دیگری به جز آدرس اعلامی نداشته و در خصوص سایت های مشابه هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.
 15. جهت ارتباط با پشتیبانی در ساعات غیر کاری از طریق تلگرام خط پشتیبانی در تماس باشید.
 16. برای استفاده از لایسنس خریداری شده شما می توانید آن را روی نرم افزاری که قبلاً نصب کرده اید و یا پس از خرید لایسنس آن را دانلود و نصب می نمایید به صورت قانونی استفاده نمایید.
 17. قبل از استفاده از لایسنس توضیحات مربوط به آن را که همراه با تحویل لایسنس به شما ارائه می شود را با دقت بخوانید.
 18. لایسنس های ارائه شده تنها قابل استفاده بر روی همان تعداد دستگاهی است که در سایت درج شده و در صورت استفاده بر روی بیش از تعداد مجاز، از سوی شرکت تولید کننده در لیست سیاه قرار گرفته و از درجه اعتبار ساقط می شود و فروشنده نیز مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.
 19. به دلیل ماهیت یک بار مصرف بودن لایسنس ها و کد های اعتباری پس از خرید هیچ لایسنسی قابل برگشت به فروشنده نیست حتی اگر استفاده نشده باشد، لطفاً در هنگام خرید کاملاً دقت نمایید.
 20. مسئولیت حفظ و نگهداری لایسنس خریداری شده به عهده کاربر هست و در صورت فقدان و یا افشا و از اعتبار خارج شدن به عهده خریدار است و فروشنده هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات به وجود آمده نخواهد داشت.
 21. لایسنس های ارایه شده نزد فروشنده کاملاً محفوظ بوده و هیچ گاه توسط فروشنده در اختیار افراد دیگر قرار داده نخواهد شد.
 22. خریدار موظف است، مشخصاتی را که به عنوان مالک لایسنس هنگام فعال سازی نرم افزار اعلام می کند، یادداشت نماید و در صورت نیاز به فعال سازی مجدد از همان اطلاعات استفاده نماید، شایان ذکر است در صورت فقدان این مشخصات فروشنده مسولیتی در این رابطه نخواهد داشت.
 23. در برخی موارد خریدار پس از خرید لایسنس برای فعال سازی نرم افزار اقدام به وارد نمودن اطلاعاتی می نماید و بدون یادداشت نمودن آنها نرم افزار را فعال می کند، پس از مدتی با تعویض سیستم عامل نیاز به فعال سازی مجدد نرم افزار پیدا می کند و چون اطلاعات لایسنس را ذخیره نکرده است از فروشنده خواهان رفع مشکل می شود و به دلیل ماهیت امر غیر قابل پیگیری از سوی فروشنده است .
 24. ه استناد آیین نامه اجرایی مواد ۳۸ و ۴۸ قانون تجارت الکترونیکی، ماده یک بند د “کالاهای ساخته شده با مشخصات فردی مصرف کننده که به طور واضح جنبه شخصی دارند یا اینکه به دلیل طبیعت آنها نمی توانند بازپس داده شوند و یا اینکه به سرعت قابلیت فساد و خرابی دارند.” حق انصراف از معامله برای مصرف کننده ساقط می گردد، بدین منظور پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه، مصرف کننده به هیچ عنوان حق انصراف از خرید را نخواهد داشت.
 25. در صورتی که مشکلاتی نظیر تحریم ایران توسط شرکت های تولید کننده و یا از کار افتادن خدماتی که سرویس دهنده به مشتری ارائه می دهد، ایجاد گردد، این مورد بر عهده مسئولین شرکت تولید کننده خارجی می باشد و مسئولیتی متوجه فروشنده نخواهد بود.
 26. به دلیل فرایند دیجیتالی فروش از ارائه فاکتور معذور هستیم، خریداران می توانند از پیش فاکتور ارائه شده در هنگام خرید پرینت بگیرند.
 27. لایسنس های فروخته شده دارای ضمانت می باشد و در صورت بروز مشکل دارای خدمات پشتیبانی از طریق ایمیل می باشند.
 28. در صورتی که طی عملیات بانکی اختلالی رخ دهد و تراکنش ناموفق باشد، اگر از حساب خریدار مبلغی کسر گردد این مبلغ ظرف ۴۸ ساعت پس از تراکنش به حساب خریدار برگشت داده می شود، شایان ذکر است در این حالت به دلیل اینکه پول از حساب خریدار کسر می شود ولی به حساب فروشنده واریز نمی شود، فروشنده تعهدی نسبت به خریدار برای تحویل محصول و یا برگشت وجه ندارد، در این حالت خریدار باید منتظر بماند تا اصلاحیه عملیات بانکی انجام شود و چنانچه خریدار برای دریافت محصول تعجیل داشته باشد باید عملیات خرید جدیدی ثبت کند و سپس منتظر برگشت وجه از سوی بانک باشد.
 29. قیمتی که در هنگام سفارش مشتری منظور گردیده است، معتبر و قطعی بوده و مشمول مالیات نمی باشد.
 30. کلیه ی عملیات خرید در این سایت مشمول قوانین جاریِ تجارت الکترونیک می باشد.
 31. شریط بالا ممکن است تغییر یابد خریدار باید همواره با مراجعه با این صفحه از شرایط مطلع باشد!
 32. ثبت سفارش خرید به منزله آن است که خریدار شرایط بالا را مطالعه نموده است و آنها را پذیرفته است و حق اعتراض را از خود سلب می نماید.

 

ارتباط با ما

در صورت تمایل به گفتگو و طرح سوالات خود با ما همین حالا تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.